TWOJE CV
Dane Personalne:

Twoje Imię i Nazwisko 

Postaraj się aby twoje dane personalne znacznie się wyróżniały.

Pamiętaj aby podać następujące informacje:

Adres E-mail:

Telefon Kontaktowy: (polski) i (zagraniczny) jeśli posiadasz.

Miejscowość, w której przebywasz najczęściej: Poznań / Berlin

Data: Wskazane jest podać datę od kiedy możesz podjąć pracę.

Zdjęcie: po prawej stronie to Twoja wizytówka :)

CV Photo

WYKSZTAŁCENIE:

Data: 09.1998-06.2002 - Liceum / Technikum / Inna szkoła - Kierunek lub profil (jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy wpisz tak jak pamiętasz)

Kursy:

Data 09.2012 - Nazwa Szkoły lub Firmy - Kurs Koparko Ładowarki z uprawnieniami

Data: 08.2014 - Nazwa Szkoły lub Firmy - Kurs Elektryka I iII stopnia z Uprawnieniami

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

2003-2007 - Nazwa Firmy / Stanowisko (jeśli było więcej niż jedno napisz wszystkie) - Ważne aby napisać w skrócie jaki był zakres obowiązków, lub jakich nowych umiejętności nabyłeś/aś w czasie pracy. Np: Obsługa Programu Magazynowego: Nazwa Programu / Podstawowy serwis wózka widłowego, itp.

2007-2010 - Nazwa Firmy / Stanowisko (jeśli było więcej niż jedno napisz wszystkie) - Ważne aby napisać w skrócie jaki był zakres obowiązków, lub jakich nowych umiejętności nabyłeś/aś w czasie pracy. 

 

Jeśli pracowałeś/aś tylko w jednej lub dwóch firmach pamiętaj aby naprawdę dokładnie opisać czym się tam zajmowałeś/aś. Opisując w skrócie zakres swoich najważniejszych obowiązków powodujesz że Twoje Cv / Biografia staje się bardziej ciekawsza i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie. 

DODATKOWE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

W tej kategorii możesz opisać doświadczenie, które niekoniecznie jest udokumentowane, Np: Twoja rodzina posiada gospodarstwo rolne a Ty odpowiadałeś za Serwis maszyn i urządzeń rolniczych, potrafisz murować lub wykonałeś dla dziecka domek na drzewie, warto się pochwalić swoją pracą - a dołączając do CV zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac zwiększasz Twoją wartość na rynku pracy. To jest dobre miejsce aby pochwalić się swoimi pasjami.

 

2002 - Firma / Stanowisko / PRAKTYKA ZAWODOWA / co wykonywałeś /aś 

2013 - Wykonałem Remont Domu - Ocieplenie styropianem 20mm / Tynkowanie / Malowanie.

2014 - Wykonałam aranżację swojego ogrodu z 150 roślinami i wodnym oczkiem.

2015 - Wyszywam w lokalnym stowarzyszeniu wzory na poduszkach i obrusach.

 

UMIEJĘTNOŚCI:

Prawo Jazdy: Kategorie oraz data kiedy uzyskałeś/aś konkretną kategorię

Języki Obce: Jeśli posiadasz certyfikat językowy lub jakiś dyplom ukończenia kursu koniecznie o nim napisz. Jeśli byłeś mieszkańcem przez jakiś czas a nie posiadasz certyfikatów również o tym napisz. 

UWAGA: Pamiętaj, że jeśli przeszacujesz swoje umiejętności językowe to pracownicy Agencji pracy lub Firmy do której się ubiegsz o pracę będą chcieli je sprawdzić - także bądź gotowy na rozmowę telefoniczną w języku obcym. 

HOBBY:

Tutaj masz szansę POZYTYWNIE zaskoczyć osoby prowadzące rekrutację, zatem warto się pochwalić swoim hobby. Sugeruje się pisać prawdę w tym miejscu, bo nigdy nie wiesz kto zasiądzie po drugiej stronie stołu rekrutacyjnego.  

Klauzula o Ochronie Danych Osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Pamiętaj, że możesz jeszcze zaproponować kilka kategorii do CV dzięki temu będzie ono przejrzyste i czytelne. Wybierz Czcionkę ARIAL, CALIBRI o wielkości 10,11 lub 12 - Odległość między wierszami POJEDYNCZA lub PÓŁTORA linii. 

Powodzenia - Zespół 4Bis.eu 

Już wkrótce udostępnimy kilka wzorów do probrania CV - zaglądaj do nas częściej.