Begin

Rozmowa kwalifikacyjna 

Rozmowa kwalifikacyjna może mieć bardzo różny przebieg, przeważnie można wyróżnić kilka faz rekrutacji.

Rozmowy kwalifikacyjne mogą odbywać się z wykorzystaniem następujących kanałów komunikacji:

Telefon, Spotkanie Osobiste, Komunikator Video, E-mail, Testy Umiejętności (spawanie, rysunek techniczny, rozmowa w obcym języku).

Pierwsza Rozmowa telefoniczna

Pamietaj aby rozmawiać zawsze w dogodnej dla siebie chwili, jeśli nie masz warunków (jedziesz samochodem, jesteś w czasie wykonywania innych obowiązków), zaproponuj rozmowę w bardziej dogodnym czasie dla siebie. 

Telefon
Elektryk

Weryfikacja Umiejętności

Prawdopodobnie zostaniesz powiadomiony o przeprowadzaniu testów Twoich umiejętności np: Językowych, gdyż je najłatwiej wykonać z wykorzystaniem telefonu komórkowego. Oczywiście może zdarzyć się taka sytuacja, w której zostaniesz poproszony o pojawienie się w  określonym miejscu celem wykonania kilku prostych czynności takich jak: czytanie rysunku technicznego, wykonanie kilku spawów, weryfikacja złącz elektrycznych, w zależności na stanowisko na jakie aplikujesz. Bądź spokojny czasami chcemy sprawdzić jakie masz nastawienie do swojej pracy.  Powodzenia :)

 

Po tych 2 Etapach - powinna juz zapaść decyzja czy Stanowisko na które aplikujesz pasuje do Twojego stylu pracy, a także umiejętności. Pokaże przyszłemu pracodawcy jaki zakres skoleń jeszcze będziesz potrzebował aby w pełni zapoznać się z charakterystyką pracy w danej firmie.